Teslimat Koşulları

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. İmalatı zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi ortalama 30 ila 45 gündür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı kargo firmasıyla veya tarafımızdan gönderilecektir. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda evimerol@gmail.com mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürün hasarını resimlerle açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda size daha hızlı çözüm sunulacaktır.

İstanbul ve İzmit Dışı Teslimat

Bulunduğunuz adres için ürünlerin nakliye ve kurulum bedelini toplam satış tutarına eklenmiş halde görebilirsiniz. Bunun için Ürünleri Sepete ekleyin ve adımlarda ilerleyiniz. Teslimat yerleri illere göre değişmektedir. Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar.
Özellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize bazen araçlarının dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Choose Your Location

Evim Erolda Mobilyada ne arıyorsunuz?
Lütfen aramak istediğiniz kelimeyi yazın ve "enter" tuşuna basın.
Alışveriş Sepeti
Sepette ürün yok.
Mağazaya Dön
Yardım al
Yardıma Mı İhtiyacın Var?
Merhaba Yardım Edebilir Miyim